| kyrky a întrebat:

ma ajutati si pe mine`? unui coleg ii place de mine, mi-a spus asta pe ocolite.Si vrea sa stea cu mine.Nu stiu ce sa fac.Si eu sunt atrasa de el, dar nu sunt convinsa ca vreau sa fiu cu el.Nu stiu ce reactzie vor avea colegii mei.Ne cunostem de o luna, dar de cand ne-am vazut prima oara vorbeam non`stop aproape...si prin mesaje, si pe mess. ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Fa cum iti spune inima. si nu te uita la ce spun ceilalti! E viata ta. nu viata lor!

| Andru1996 a răspuns:

Daca u ai probleme cu gura lumii pentru mine esti o pers oribila sh lispista de sufletsad deci te sfatuiesc sa nu iti pese de ce zic colegii pentru ca ei sunt doar invidiosi pe voitongue deci te sfatuiesc sa nu dai cu piciorul poate iesi ceva frumoswinking

| Gabriella_1938 a răspuns:

Daca va intelegeti d c sa nu fiti impreuna? Nu bagati in seama ceea ce spun colegii vostri daca voi va iubiti ce treaba au ei cu voi... iubiti`va mult

| kyrky explică:

Ms pentru sfat tongue