| Mary496 a întrebat:

Cu mine sta in banca un coleg mai grasut, dar dragut si fff de treaba.Acum pe mess mi-a trimis o chestie cu "Ma iubesti" si alte chestii si cred ca ii place de mine.Nu ca nu imi pasa de el, dar ar rade colegii mei.Si nu stiu ce sa fac sa inteleaga ca eu chiar nu vreau sa fiu cu el.

1 răspuns:
| seby19 a răspuns:

Pai daca nu ti-a propus nimic concret pana acum nu vad de ce iti faci griji.
Daca va face vreun pas si iti va spune ca te place explica de ce nu puteti fi impreuna. Punct/.