| larisa2930 a întrebat:

Ma gandesc de cateva saptamani sa imi pun un cercel in clitoris... poate sa imi dea careva detalii? e suportabila durerea cand il faci? in cat timp se vindeca? daca ati da timpul inapoi vi l-ati mai face a doua oara?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu înțeleg de ce vrei să te automutilezi?
Pa, pa.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este inutila o astfel de "podoaba" intr-un loc cu destinatia clara.In dragoste clitorisul se foloseste nu se priveste.

| Emilian65 a răspuns:

De ce il pui acolo? Ca sa-l exciti mai tare pe iubitul tau?

| minrest a răspuns:

Larisa, cercelul ala nici macar nu ti-l pune un doctor. Ai tu incredere ca nu iti va leza nervul? Clitorisul e destul de mic, e extrem de periculos. Vezi ca un clitoris in buna stare e necesar ca sa atingi orgasmul si in general, ca sa ai relatii sexuale cat de cat demne de acest nume. Mi se pare cel mai prost loc pentru pus un cercel, dupa cum a spus si altcineva, ce rost are sa te automutilezi. Minte iti urez, si o zi buna.

| minrest a răspuns:

Te gandesti, da? Pai gandeste-te si tu la altceva. Ce carte buna sa mai citesti nu te-ai gandi. Oare in decorarea clitorisului sa stea fericirea omului, ma intreb?

| larisa2930 explică (pentru minrest):

Nu vad ce treaba are cititul cartilor cu intrebarea mea...nu stiu cati ani ai si iti doresc multi inainte, dar eu pana la 29 de ani cred ca am citit mai multe carti decat majoritatea de pe aici

| minrest a răspuns (pentru larisa2930):

Multumesc pentru urare, am 49, la multi ani si tie, cu cartea a fost o metafora, cum ar veni mai degraba din partea asta ar fi de asteptat ceva bun. Buricul nu prea are nevoie de inervare, nici nu e cine stie ce inervat. Chiar daca strici un nerv pe acolo nici nu bagi de seama. Dar clitorisul este mult mai inervat si decat penisul, riscul sa atingi un nerv este mare, si urmarile asupra vietii sexuale pot fi grave. Eu sper si chiar ma rog la Dumnezeu sa renunti la ideea asta. Buna seara.

| ywar a răspuns:

In aceeasi ordine vacii i se pune un belciug in nas ori este marcata cu fierul rosu. Concluzia o tragi tu.

| Lawliet14 a răspuns:

Esti penibila. Vezi sa nu ti-l traumatizezi.

| piticelm a răspuns:

Daca vrei asa ceva, inseamna ca te penetrezi cu picioare de scaune, dar nici pe alea nu le mai simti laughing

| larisa2930 explică:

Cred ca arata sexi si am inteles ca intensifica placerea in timpul actului sexual. Am unul in buric care nu m-a durut foarte mult cand mi l-am pus, si sunt foarte incantata de el