| GaNgSty a întrebat:

Baieti cum a fost durerea pe care ati simtito prima oara cand ati facut dragoste si ziceti cateva detalii gen suportabila, nu am mai continuat etc.
Funda pentru un raspund mai indetaliat

4 răspunsuri:
| iustin1992 a răspuns:

Cu incredere prietene e ceva natural cum sa nu fie suportabilbig grin

curaj fortzeaza un pic nota si dupa va merge foarte bine

bafta si foloseste prezervativulwinking

| ali_8949 a răspuns:

Da-i in fata ma! o data ce incepi un lucru, atuncia nu te lasi de el!
Fara frica si cu incredere!

| GaNgSty explică:

Dar dupa ce incep nu o sa imi dau drumu imediat de la acea placere prea mare pe care nu am mai simtit-o?

| Groparu a răspuns:

Stai linistit ca nu mori.Da-i inainte si o sa vezi ca nu te mai saturi dupa aia.