| 61n4 a întrebat:

Ma ingrijoreaza un lucru. timp de 3 saptamani nu am avut nici o relatie sexuala. iar dupa trei saptamani in timpul actului am simtit la un moment dat o durere suportabila dar care m-a surprins, apoi am observat urme de sange care provenisera de la mine. nu era mult, dar ce era cu el? de menstruatie nu poate fi vorba ca mi-a trecut acum o saptamana.astept cat mai multe pareri va rog eu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| We will meet one day, but not today... a răspuns:

Hax, te simti bine?

Tu chiar esti timpit sa dai asa raspuns? [-x

61n4, mergi la ginecolog, de urgenta!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate ai o rana pe col si a sangerat la traumatizare. E cazul sa te duci ca mai curand la ginecolog. Sangerarea la contact sexual este intotdeauna un semnal de alarma serios si nu trebuie neglijata.

| arrriadna a răspuns:

Auch! Buba! Mergi la gineco sa verifice de vreo rana. Daca chiar e una se poate infecta de la flora locala obisnuita. Daca nu ti-ai inceput viata sexuala de mult si ai avut himen elastic (adica nu s-a rupt "sigiliul" pana atunci, rezultand urme de sange). e posibil ca ala sa fi fost taman himenul. Oricum, e mai bine sa verifici de 2 ori decat sa stai cu o rana.

| MisterKat a răspuns:

Mergi la un ginecolog. Iar pentru faptul ca nu mai ai relatii sexuale, nu ai chef, poate esti obosita, mergi la un psiholog! happy Succes!

| valy a răspuns:

Pai sa vedem. daca ai avut inainte de acea pauza parte de sex mai tot timpul.corpul tau sa obisnuit cu asta.si din cauza la faptul ca nu ai mai avut relatii sexuale atat timp probabil prietenul tau de dor ce ii era de tine si de corpul tau si etc probabil te-a luat prea tare si ti-a facut o rana inauntru...de la asta vine si durerea si sangele.

| hax0r a răspuns:

Probabil Cancer

| hugo a răspuns:

Ti'o fi revenit virginitatearolling on the floor

| chelutzul a răspuns:

Posibile rani.nu stii niciodata ce se poate intampla chiar daca ti se pare imposibil.mai bine du-te la un specialist.acum doar ne dam cu parerea dar in loc sa ajungi la mai rele mai bine il ei pe prieten de manuta si fugiti amandoi la ginecolog pentru ca problema nu te priveste doar pe tine. sper sa auzim vesti de bine.bafta

| 61n4 explică:

Nu am avut pentru ca prietenul a fost plecat...big grin si nu mi-o trag cu oricine...chiar nu-mi trebuie psiholog