| Dreamer999 a întrebat:

ma intilnesc cu un baiat 4 luni! si uneori ne batem! asta ii bine ori nu?

Răspuns Câştigător
| Simona a răspuns:

E foarte bine...si eu ma bat, e ceva absolut normal...nu iti fa griji totul va fi bine

12 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Glumesti, nu?

| Pho3nix a răspuns:

Va bateti in gluma sau o luati in serios?

| GyeBaek a răspuns:

Daca dupa fiecare cearta va impacati e bine.

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Depinde cine da mai raulaughing...am glumit.bataile intr-o- relatie nu-s bune mai ales daca te loveste si el. Daca continuati cu certurile si cubataia eu zic sal lasi balta

| Ioana2518 a răspuns:

Cu palma pe umar?

| Ionutzz97 a răspuns:

Daca te bati in gluma nare nimic dar daca te bati adevarat nu prea e bine dar treaba ta faci ce vrei

| maryana5 a răspuns:

Nu prea e bine daca te loveste el! dar daca il lovesti doar tu, mai cu o palma, mai de drag big grin mergewinking
Dar nu-i semn bun daca si el da in tine surprise!

| Lol_1641 a răspuns:

Pai e okay, atata timp cat va bateti in Gluma! straight face

| dede070707 a răspuns:

E foarte bine! :X

| Anonimous_4345 a răspuns:

Atat timp cat ii in gluma este complet ok. dar daca devine serioasa e ceva destul de ciudat.

| ColourS a răspuns:

Depinde cum te bati, daca e o gluma nu este nimic, dar sa nu fie ceva serios, daca da nu e de bine.

| Dreamer999 explică:

In gluma