| Dreamer999 a întrebat:

ma intilnesc cu un baiat aprpoate 4 luni! il iubesc foarte tare insa nu stiutiu daca sentimentele lui sunt la fel fata de mine! 1 da eu stiu ca ma iubeste si ii plac insa mi se pare ca nu asa cum eu il iubesc!? uneori ne batem dar nu tare! asta ii bine ori nu?

Răspuns Câştigător
| Cris_8138 a răspuns:

Salut Any daca acest baiat iti spune cu adevarat ca te iubeste asta cred ca у adevarul de ce va mai binel pune-l la vreo o incercare sati dovedeasca ca te iubeste. Da daca va bateti uneori asta sper eu cai din gluma sau mai bine zis o joaca dar daca у ceva serios dal pe mina politiei si gata cu el, daca il iubesti cu adevarat si el te iubeste tot staruite sa faci totul posibelul sa ramineti amindoi pe mai mult timp...

1 răspuns:
| Gabitsza a răspuns:

Nu prea e bine.