| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Ma numesc Andra, am 15 ani și as avea nevoie de ajutorul vostru.
Eu si iubitul meu am exagerat și am făcut sex. Nu îl pot numi neapărat sex având în vedere ca a durat 15-20 de secunde pentru ca ne-am dat seama ca este greșit.As vrea sa va întreb dacă exista vreun risc sa rămân însărcinată având în vedere ca nu ne-am protejat, nici nu "și-a dat drumul" și ciclul ar trebui sa imi vina în 13-16 zile undeva pe acolo. Va rog sa îmi răspundeți cât mai repede

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă mai sunt 13-16 zile, există riscul.

| ionur a răspuns:

La 15 ani asta faci tu? jale și mai dai și vina ca Tea luat valul asta este cea mai proastă scuză ever. Tu ai văzut la 15 ani ve fac alte fete la vârsta ta? în loc sa te joci de mama și tata pune măna pe carte și lasă bărbați de acum ai timp sate ia valul destul pune măna pe carte lasă băieți la 15 ani nu ai sa vezi un băiat sa vrea ceva serios sau sa stie ce este aia sa iubești cu adevărat la 15 ani sunteți doar copii și faceți prostia în loc sa învățați.

| Juliandra00 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa vorbesti cu mama ta. Ea probabil ar stii ce e mai bine pentru tine si ca mama stie ce e de facut.
Greseala e greseala si nu te mai gandi. Aia e si de acum stii ca nu e ok sa faci asta, plus ca ai o gramada de timp in fata sa faci anumite lucruri. Toate la timpul lor.
Ai grija de tine!