| baiatultaurau a întrebat:

ma numesc Andrei si vreau sa stiu daca o fata dde la mine din clasa ma place.
Cred ca ma place pentru ca inainte ma placea mult si cred ca si acum mai da semne.
Ce sa cred ca ma place sau nu?

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

De ce nu o intrebi? Invit-o undeva(inghetata, suc, film, parc.etc)daca v-a accepta mai mult ca sigur te place. O poti intreba la intalnire.Bafta!

| Octavutzu a răspuns:

Cel mai simplu ca sa incerci sa afli asta caci noi nu putem. Incearca sa o acompaniezi cand scapati de la scoala, conduo acasa si incearca sa ii spui intr'un mon mai delicat ca vrei sa ai o relatie cu ea. Exemplu. ai grija ca asta e cam o solutie la ce ai putea sa ii spui cea ce este pus in ghilimele ok. " o intrebi. Crezi ca daca 2 persoane care se atrag reciproc ar putea sa aiba o relatie daca nu isi spune niciodata sentimentele fata de persoana iubita, si daca zice da poti sa o intrebi direct. " crezi ca am putea fi impreuna? Sti asta e cave gen ce ai putea acum ia si tu mai multe pareri si fa un rezumat cu care sa poti sa o abordezi dar sa fie cat mai delicat sa nu se panicheze ca se mai intampla si chesti de genul asta. Alceva nu stiu ce sa zic SUCCES.

| candycarrie a răspuns:

Si eu am avut asa un coleg.cu care am si fost si dupa aia ii dadeam semne asa in joaca. posibil sa flirteze asa doar din joaca, sau poate i'au revenit sentimentele, ti'o zic din proprie experienta.am avut un coleg, am fost cu el, si acum il plac iar si nu doar ca ii dau semne, dar i'am si zisblushing. ar trebui sa o provoci la o discutie, nu strica>big grin

| macktk a răspuns:

Sau mai bine mai da niste detalii, ca nu poate nimeni sa-si dea nici macar cu parerea din simpla ta precizare.

| IIIx333III a răspuns:

Intreab-o! Daca te-a placut mai de mult, sunt sigura ca te place si acum!