| AndreiGhita a întrebat:

ma numesc Andrei, sunt clasa 7-a am 14 ani.

Deci, imi place o fata si nu stiu daca si ea ma place. Vreau sa fiu cu ea, dar nu stiu daca si ea vrea... Ajutati-ma! Dau Funda big grin...

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Pai poti afla in doua feluri, ca sa fi foarte sigur, ori o intrebi pe prietena ei daca te place, asta daca iti este cunoscuta cat de cat ori te duci la ea si ii zici ca simti ceva pentru ea dupa care o intrbi daca ai vreo sansa la ea, sau cel putin daca ea simte ceva pentru tine, iar daca nu poti face nici una din astea doua, atunci du-te cu tupeu la ea si invit-o la un suc si incearca sa te bagi cat mai mult cu ea in seama, iar in putin timp o sa-ti dai seama daca ii place de tine sau nu, asta dupa felul cum te priveste si dupa cum se comporta cu tine. Sper ca te-am ajutat macar putin, mai mult de atat nu stiu ce sa iti zic. Bafta.