| SpeedStarr a întrebat:

Ma numesc Dany.Cum sa o cuceresc pe o fata frumoasa e mai mica cu un an ca mine. Dau fundita.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna, Dany. Sa o cuceresti, din prima pe acea fata, nu poti. Cu timpul o s-o faci sa te placa tot mai mult. Intreab-o, sau afla ce-i place sa faca, sau despre ce-i place sa vorbeasca, spune-i glume[dar nu ''porcoase''laughing] Sper ca te-ai prins din ideile pe care ti le-am dat, eu km asa fac cand imi place un baiathappy. Iti tin pumnii!:* Bafta.

6 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Cum ai putea s o cuceresti,cel mai sigur,daca nu prin naturalete ta?
Fiecare om,are ceva deosebit in el,felul lui de a fii,ceva care atrage o pers,asa si tu,foloseste ti sarmul tau,da dovada de buna crestere si eu zic ca e suficient.
Fii tu insuti,nu incerca sa imiti pe nimeni,sau sa te dai cine nu esti de fapt, pentru ca mai devreme sau mai tarziu, tipa tot se va prinde.
Succes mult!

| Any a răspuns:

Fii uh! Incearca sa o cuceresti cu flori vorbe frumoase sau plimbari prin parc... Funda!

| AryanaCos a răspuns:

Buna Dany... Daca vrei cu adevarat sa cuceresti o fata trebuie sa fi foarte atent la ceea ce o intereseaza pe ea deoarece fiecare fata este diferita...Arata-i ca o placi cu adevarat si nu tii cont de varsta ei,,, Daca ati iesit deja o data in oras, nu-i cere a doua intalnire a doua zi. Lasa-i timp sa se gandeasca la cum a fost si la cum ar putea sa continue pentru ca astfel te va vedea disperat. Fii intelegator – Daca nu vrea sa se intalneasca intr-o anumita zi cu tine, nu trage concluzii pripite si nu o forta sa faca ce nu-i place. Accepta ca are o viata personala a ei si u mai ai pana ajungi principalul ei lucru important.Ca si gest te-ai putea gandi la orice care ti se pare frumos, fetele sunt impresionate de orice gest micut. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Daca e mai mica decat tine ar trebui sa iti fie la picioare in max. 10 min dupa ce vb cu ea. laughing [bine asta daca te place macar oleaca]

| 1000bodies a răspuns:

Trebuie sa fi tu insuti! Si sa nu te agiti prea mult. Incearca sa afli ce muzica ii place sau ce ii place ei in general.si dupa dezvoltati subiecte pe temele astea. Daca esti dragut cu ea sunt sigura ca dupa o perioada te va placea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii atent cu ea, dar sa nu incetezi sa fii tu insuti.Sa faci gesturi frumoase pentru ea,sa o privesti atent,sa ii faci complimente,sa te porti frumos cu ea, sa o asculti, sa discuti cu ea.Sa incerci sa flirtrezi cu ea sa vezi daca iti raspunde.Dar sa nu pari agitat pentru ca o sperii si o sa creada ca esti un tantalau.