| Anonim0700 a întrebat:

Ma numesc Niku am 15 ani La noi in scoala este o fata frumusica mai mica ca mine cu un an, as vrea sa o cuceresc dar nu stiu cu ce sa incep... poate ma ajutati cu ceva imi dati vreo solutie ceva...

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ii bagi mana sub fusta si ii rupi chilotii. Acum serios vorbind, cine s-ar uita la un mucos ca tine? Aia de 14 ani isi trage iubit de 17. Pun pariu. A nu se intelege ca ala de 17 nu-i mucos...

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai daca esti mai timid incearca sa ti o faci prietena pe FB. E cel mai bine sa incepi asa la inceput. Apoi poti sa i afli numarul de tel si sa continui cu sms-uri. Dar ai grija sa nu fie prea multe mesaje sa nu pari disperat si sa nu creada ca esti un freaky. hai baftawinking

| DenisaKarolina a răspuns:

Pai da-i flori sau vorbeste cu ea, invit-o la un suc happy

Răspuns utilizator avertizat