| Dianabucuresti a întrebat:

ma numesc diana si am o mica problema... am fost cu un baiat 2 luni si am inceput sa tin la el din ce in ce mai tare, si mi-a spus ca nu mai merge si acum are pe alta si m-a scos din lista de prieteni de pe fb si mi-a dat ig pe mes... ce sa fac? happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ai ce sa faci in privinta asta, baiatul ti a dovedit ca nu mai vrea sa aiba de a face cu tine, da i pace ca nu i de tine, putea cel putin sa ramana intr o relatie de amicitie cu tine dar a dat dovada ca e prea copilaros

| Dizzyz a răspuns:

Daca a facut asta nu-l m-ai baga in seama, daca e nesimtit.N-ai ce-i face. Oricine are dreptul sa traiasca liber!

| Misshaa a răspuns:

Lasa-l in pace. Daca te-a sters din lista inseamna ca nu tine la tine.Asa am patit si eu.Sa stii ca cine face asta nu merita nici macar sa fie bagat in seama

| Dianabucuresti explică (pentru Misshaa):

Stiu si eu vreau asta. dar nu pot parca ma retine ceva

| Love3You a răspuns:

Sia gasit alta fata de aia a facut asta sad ma simt rau pentru tine nu-ti fa griji mai sunt baieti in lume

| Crysuu23 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine numai ca relatia mea a fost de 6 luni, si el nu mi-a dat ignor la mess, dar se cam da la prietena mea cea mai buna. Sfat ce am facut si eu:Ignora-l si nu te uita la el cand e cu alta.Fi nepasatoare numai pune la suflet! happy