| mary28 a întrebat:

Buna ma numesc marya am 28 de ani as casatorita de la 17 ani cam tanara dar asa mi-a fost soarta am un baiat de un an jumate si de cand am copilu sotul meu nu mai doarme cu mine doarmim separat ca zice ca nu se poate hodihni si de 2 ani al simt rece fata de mine nu mai este comuncare intre noi daca ai zic cal las zice ca cauta pe elta si tot asa trisata cu ganduri mi-am facut un cont la un joc unde am intalin un baiat mai mic cu 3 ani si am cu el eu al consideram preten si dupa 2 saptamani ne-am lasat id de mes si dupa 2 luni am simti ca ma indragostit de el sau poate asa cred eu nu stiu dar simt cal iubesc cand vb cu el la telefon am niste emoti si simt ca tremur toata il iubesc de numai pot simt ca ajung pe prag de disperare el imi zice lucruri dragute de mine ce n-am auzit de la sotul nicioadat nu stiu ce sa fac oare ma iubeste baiatul asta imi zice sa ma duc sa ne mutam impreuna dar ai la 700 de km de mine si nu stiu ce sa fac il iubesc oare l-am vazut la webcam vb la telefon in fiecare zi oare vrea o relatie serioasa cu mine va rog dati sfaturi dar care o trecut asa ca si mine ma simt rau simt ca nu mai am putera sa merg inainte a apropo eu as in horoscop leu si el ai sagetatot si zice ca santem compatibili nu stiu ce sa fac dati si mie un sfat va multumesc ca am putut zice aproape tot ce simt

Răspuns Câştigător
| Micuţa a răspuns:

Buna Mary! Eu nu am trecut prin asta, dar te inteleg perfect. Stiu, ca simti ca ai nevoie sa fii iubita si tu si fiul tau de aproape doi anisori. Inca esti tanara si trebuie sa faci acum un pas nu cand va creste copilul si ii va fi foarte greu la divort, pentru ca un copil sufera mult cand parintii divorteaza. Eu, iti sfatuiesc sa pleci cu acel baiat chiar daca e cu trei ani mai mic ca tine. Pentru ca daca va iubiti atunci nu va poate oprii nimic. Dar prima data intreaba-l daca vrea o relatie serioasa si daca te accepta cu copilul cu tot. Mult succes la hotarare kiss!

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Teo mancat sa te mariti de tanara.acum suporta consecintele

| lolly a răspuns:

Deci iti spune sa te muti impreuna, tu ai sot ai copil, si la distanta asta de abia v-ati cunoscut pe net si vrea sa va mutati.Ok parcavad ca va fi un film de genul, te duci la el de leaga de pat si gata! Eu cred ca sotul tau te inseala, poate nu-si dorea un copil mna vroia sa mai traiasca clipele de dragoste din `tinere`. Urmareste-l sau intreaba-i pe prietenii tai sau ai lui cu cine umbla, sunt sanse mari sa te insele daca este distant cu tine nu mai comunica si dormiti separat. Fundita?

| harciog a răspuns:

Si daca nu va potriviti sexual? Ce naibii faci?

| 666_7474 a răspuns:

Intrebarea ta nu are niciun semn de punctuatie :O. Ma intreb cu te intelege Romeo ala, sau e la fel de agramat ca tine?

| express11 a răspuns:

Sotul s-a plictisit de tine ptr.ca v-ati luat de mult timp,de la o virsta mica,te neglijeaza,tie t-i s-a facut de barbat, tu te duci la ala, ti-o trage si te lasa! happy end? asta este cind te mariti-insori de la 17-20 ani!

| ----:anonim:--- a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti revii.gandestete ca oricum ar fi el este tatal copilului tau pe care la urma urmei lati conceput din dragoste(presupun)iar cel de dincolo de capatul firului nu se stie ce surprize iti aduce.nu te increde atat de mult.nu uita ca ai un copil.si el e tanar mai tanar ca tine cu 3 ani peste ctiva anii iti da doua picioare in fund si via.si iti mai face si el un copil si du-te incotro vezi cu ochii.si nu oricine te accepta cu un copil.la un moment dat el se va gandi si va spune "nu sunt eu obligat sa resc copilu nimanui".nu stiu daca ai inteles mesajul pe care am vrut sa til transmit.alegerea sta in mainile tale.cat despre sotul tau.aici tu ai fost singura vinovata ca i-ai permis toate astea.ii spuneai "esti sotul meu dormi cu mine!"si punct...cand ati incheiat actul de casatorie cel care a citit a spus asa "femeia si barbatul au drepturi egale in casatorie"deci pune picioru in prag.