| lorena_3275 a întrebat:

Buna ...Ma numesc MIrela si am 17 ani... mi-am inceput viata sexuala de jumatate de an:

|...pana acum nu am avut probleme;|. dar acum nu stiu ce sa mai cred.in luna iunie ciclu mi-a venit pe data de 13, a durat aproape 5zile.in luna iulie nu mi-a venit deloc... iar in luna august mi-a venit pe data de 10...insa mi-e foarte frica deoarece a tinut doar 3 zileE:... mi-e ff frica sa nu fiu insarcinta...insa nu am simptomele unei sarcini.ma simt foarte binee,,,, da totusi mi-e foarte frica.as vrea sa ma ajutati. oare pot fi totusi insarcinata? Mi-e foarte frica deoarece am numai 17 ani...si parintii cred ca m-ar omora daca ar afla asa cevaa. ajutati-ma va rogg. Va multumesc!:*:*:*

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fii insarcinata si atunci e extrem de important sa mergi la ginecolog repede. Orice sangerare pe sarcna e un potential pericol pentru bebelus.
Oricum, inainte de vizita la ginecolog, fa-ti un test de sarcina. S-ar putea sa nu fii insarcinata si sa ai doar o dereglare serioasa care oricum impune vizita la ginecolog.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un test de sarcina si mergi la ginecolog.
Bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintii te pot ajuta cel mai bine. ei ar fi trebuit sa stie ca vrei sa-ti incepi viata sexuala. da prietenul tau care te-a lucrat ce spune? el nu te ajuta cu numic? sa stie doar sa dea din fund si atat?

Răspuns utilizator avertizat
| lorena_3275 explică:

Multumesc pentru sfaturi:
|da am uitat sa precizez ca nu sa "terminat"in mine:
|...si penisu il scoate du 3 sec inainte sa simta ca isi da drumustraight face/...deci:-