| NykoMorenytha a întrebat:

Ma numesc nyko am 13 ani. Si vreau sa stiu si eu cum pot cuceri pe un tip de la mine din clasa e foarte dragut. Nu imi dau seama daca ma place. De exemplu astazi 9/3/2012 eram in ora de matematica si eu vorbeam cu o colegra prin scris ca profu face figuri daca vorbim in fine si vorbeam cu ea despre acel baiat dragut. si el mai mereu se uita in locul unde eram eu si ea eu am impresia ca o place pe fata aia de langa mine mereu sta cu ea de vorba nu-s tiu dar ma face geloasa cand ii vad impreuna. deci la ce ramaseseram vorbeam cu acea fata si el se tot uita la mine sau la ea si nu stiu mai exact unde se uita. cand sa sunat de esire el era cu un alt coleg si m-a intrebat "de ce radeai cand ma uitam la tine? si eu i-am zis nu stiu dar nu te uitai la mine oricum. el mi-a zis ba da la tine ma uitam." si tot asa si nu am lasa sa cobor scarile si pana la urma m-a lasat am coborat si am coborat inainte sa plec am mai ramas un pic cu o colega de vorba si a esit si el si statea de vorba cu niste baieti din alta clasa. si ma uitam al el si din-tro data s-a uitat si el la mine si tot am uitatm sa vad daca intoarce capul si se tot uita la mine pana la un moment dat am ntors eu capul si inca o data tot asa. in fine.

intrebarea mea este

¿?¿?¿?¿? Oare ma place sau nu?¿?¿?¿?¿?¿?¿?

PLEASEEEE DAU fundita LA CEL AMI BUN RASPUNS:*:* (multumesc anticipat)

Răspuns Câştigător
| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Aflai nr de tel sau facebook ceva si vb mai mult cu el. poate aceiasi problema are si el.se gandeste daca tu il placi sau ii e frica sa faca primul pas.dar ai grija.cand esti indragostita ti se pare ca acea persoana se uita numai la tine pentru ca doar pe el il ai in cap.cine stie unde se uita el de fapthappy
sper ca ti am fost de folos si n am nevoie de funda tabig grin

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Du te la el fa sex cu el ramai gravida si il cuceresti pe viatalaughing
sper sa primesc fundita.
Scuza ma dar tu ai parintii?
De ce nu le spui lor ce problema ai si ce te framanta cel mai mult?laughing
sper sa primesc fundita.

| SarahMaria a răspuns:

Preia initiativa si vezi ce vrea Don Juan-ul cu tine! In fond n-ai nimic de pierdut!

| oananecula a răspuns:

Nu e raspuns de funda dar incerc big grin.deci cum sa zic. Du-te ma la el in viata trebuie sa ai tupea daca esti fricoasa ma rog asa ce crezi ca rezolvi iti e frica de aia de aia vreau sa zic un exemplu minor. De 8 martie nu am dus floare la diriginta si fac prega cu ea ma rog dar cu tupeu dupa ore peste o juma de ora am fost cu tupeu si am dus acele flori sti o mica poveste sa ai tupeu daca nu risti nu castigi!
Succes big grin

| Pinky13 a răspuns:

Foarte incalcita povestea ta.In fine, pai cel mai bine ar fi sa te duci la el si sa abordati diferite subiecte, merita sa incerci :*. Sau daca are facebook, da-i likebatting eyelashes si poate se va imprieteni mai mult cu tine.

| ililililililililililililililililili a răspuns:

Hey buna in legatura cu problema ta. daca se uita la tine tot timpul uh la el.incearca sa vorbiti mai mult sa iesiti afara si dintr-o data sa iti iei inima in dinti sa il intrebi daca te place sau nu noi nu iti putem da raspunsul exact.raspunsul exact P.S : esti prea mik deci gandeste-te si la asta.

| NykoMorenytha explică:

@VadTot eu tiam vorbit urat tie? a si acest site este pentru intrebari stupide ca ale mele asa ca te rog frumos respect eu nu tiam vorbit tie asa