| iuliana12345678910 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat. acesta mereu cand se intampla cv se intoarce sa vada daca am observat si rade, zambeste. iar prin pauze mereu se uita la mine. intr-o zi eram la mc donald's si m-am asevat la o masa joc la parter si el a una la etaj, cred ca a coborat si urcat de 7 ori si se uita mereu la mine.

in alta zi ramasesem in clasa cu o prietena iar el era pe hol cu alti 3 prieteni de ai lui si cand am iesit din clasa m-am uitat la el iar el se uita la mine apoi un prieten de al lui il intreba de asta iti place aratand spre mine. el s-a uitat la mine. apoi eu am coborat scarile i-a zis lui ala taci ma din gura si hai odata ca intarziem la ore. el nu i-a raspuns nici cu da dar nici cu nu.

Amandoi suntem clasa a 7a eu 7b el 7a.

El este un baiat mai dur, face graffiti, fumeaza.

Iar eu sunt timida si fac si eu graffiti(insa stiu doar cei la care tin cu adv) niste prieteni si familia. el este foarte sensibil cand vine vorba de relatii...:X

I-am trimis o cerere de prietenie pe facebook iasa nu a dat nici accept nici ignor si ma gandesc ca nu a facut-o pentru ca Noi doi nu am vorbim niciodata. Desi avem o multime de prieteni comuni. s-a bagat el odata cu mine in vorba la mc donald; s intr-o zi insa eu doar i-am zambit si am plecat.

Si ma gandesc ca am procedat bine deoarece toate fetele vb cu el, si sunt atente la orice cuvant pe care il socate si ii raspund la fiecare in parte. si nu stiu ma gandesc ca am facut bine

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baiatul te place si daca si tu il placi stai de vorba cu el cand se mai baga in seama

| unknownn a răspuns:

Ba da mai pui de multe ori intrebarea asta? Deja ai pus-o de 5 ori.
Asta se numeste obsesie nu placere

| neutrino a răspuns:

Ai procedat foarte rau, ca orice copil care nu gandeste. Varsta ta si sarbatorile de iarna ma opresc de la orice comentariu.

| LiviuuuXD a răspuns:

Te place. Trimite-i un bilet in care scrie-i ca il placi.

| Sim0 a răspuns:

Poate nu a intrat pe facebook pentru a-ti da accept. Sau cine stie happy. Fi tu insati in tot ceea ce faci si nu lasa "dragostea" asta sa puna stapanire pe tine. Astea sunt doar copilarii. Fara rautate! :* In ceea ce il priveste pe el, cred ca ai procedat destul de corect. Daca tot aveti prieteni comuni in realitate nu numai pe facebook, ce ziceti de o iesire in parc sau la un suc? V-ati putea cunoaste mai bine si probabil se va lega ceva intre voi, asta daca si el te place. Din cate ai povestit mai sus presupun ca te place. Succes! happy

| daniellllaaaa a răspuns:

Sigur te place! singurul lucru care ti.a ramas de facut este sa vb cu el. poate reusesti sa faci rost de id.ul lui sigur trebuie sa intre pe mess daca nu pe fb. continua sa te uiti la el. daca nu face el primul pas trebuie sa il faci tu! gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut! muuuult noroc! funda?