| paula2111 a întrebat:

Buna ma numesc Paula si am 16 ani, azi am fost la strand cu sora mea si mai multi prieteni. Un baiat Patrick mi-a atras atentia in mod placut, dar are 20-21 ani si e intr-o relatie de 2 ani de zile cu o fata.Mie imi place de el si la psicina a fost mai toata ziiua cu mine eu nu prea stiu sa inot si vroia sa ma bage cu capul la fund,dar mai mult l-am bagat eu. La sfrasit dupa ce ne-am bagta unul pe altu si am stat pe colac si el ot venea la mine sa ma doboare, cand trebuiate sa sa plec acasa sa ies afara din apa el vroia sa ma bage la fund, dar era pe colac si m-a luat in brate si nu mi-a dat drumu cateva secunde...doar ca eram cu spate la el cand m-a luat in brate si nha...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Paula!
Cel mai bine e sa nu-ti faci sperante.Nu pune suflet si incearca sa nu te mai gandesti la el.Cel putin, nu acum!
Da, poate a fost frumos si te-ai distrat, dar nu uita ca are o iubita.
Ar fi foarte urat din partea ta sa te bagi in relatia cuiva.
Las-o nitel mai moale si vezi ce se mai intampla.Dar fii distanta!

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sa te feresti de el, ar fi cel mai bine. Inca nu esti trecuta prin greu, nu stii cum e sa te simti tradata, parasita. Nu cred ca vrei sa faci ca alta sa se simta asa din pricina ta, si apoi, daca un baiat o lasa pe aia dupa 2 ani pentru alta pasarica, ce crezi ca il va opri sa faca asa si cu tine?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ce copil laughing)

| neutrino a răspuns:

Mergi mai des la strand si apele se vor limpezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta, daca tu ai avea o relatie de 2 ani de zile si ai vede ca alta se da la prietenul tau ce ai face domnisoara Paula. 2 ani de zile este mult si inseamna ca este ceva serios intre ei asa ca el n-o sa vrea de la tine decat o relatie pasagera, be care!

| igrek a răspuns:

Bla bla și mâine te plângi că te-a lăsat. Mucoaselor.

| lauraroxi a răspuns:

Nu te baga intre ei, o relatie de 2 ani inseamna ca este serioasa! El normal ca daca tu i-ai dat atentie s-a bagat cu tine in seama!