| alinaWalina a întrebat:

Ma place un baiat, dar eu nu il plac. Alaturi de el as beneficia de mai multe lucruri materiale, excursii, etc, pe care eu nu mi le permit. (eu 16, el 18)
Voi fetelor, ati fi cu un baiat numai pentru aceste lucruri?
Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| BlueBolty10 a răspuns:

Pai,multe fete sunt asa,sunt chiar si cu unii oameni foarte batrani numai pentru bani,lucruri materiale etc.,dar pana la urma se ajunge la divort,oricum mai bine alegi sa fii cu persoana pe care o iubesti, decat cu o persoana care iti ofera numai lucruri materiale, nu si iubire

5 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Sincer nu! Adica eu una daca nu-l plac nu-l incurc sa-si caute una sa-l iubeasca si asa, decat sa-l tin incurcat si sa mai stai si o bucata de vreme cu el nu are rost. Dragoste cu forta nu se poate acum depinde de tine ce vrei sa faci.

| LaLaLea a răspuns:

Sincera sa fiu nu...eu nu sunt genul, iti place baiatul, este ok, dar cat timp mie nu imi place...nu as face astawinking

| Gabitssaa a răspuns:

Eu nu as alege asa ceva...pentru ca ma gandesc ca nu as fi fericita. Deci eu aleg sa fiu alaturi de un baiat de care sa fiu indragostita si sa fiu fericita alaturi de el chiar daca ducem un trai modest:p

| Irinka a răspuns:

Poti fi cu el doar in cazul in care pe deasupra lucrurilor materiale iti ofera atentie respect dragoste etc... daca tine la tine cu adevarat ar merita si cu timpul o sal placi, dar daca nu te pretuieste banii nu te vor ajuta, totusi e alegerea ta...bafta!

| eu1508 a răspuns:

Eu personal nu as face asta, dar daca tu te poti injosi atat incat sa stai dupa curu' lui sa te duca pe nu mai stiu unde.nu mi se pare o idee buna pentru o fata care se respecta, mai bine invata sa iti poti castiga singura banii si sa te duci pe unde vrei si cu cine iubesti cu adevarat.nu uita ca banii nu aduc mereu fericirea.