| SasukeCS2 a întrebat:

Ce lucruri nu le plac fetelor la aspectul fizic al unui baiat?

Răspuns Câştigător
| daniellusca a răspuns:

Multe lucruri nu imi plac la un baiat cind vine vorba de fizic..in primul rind stilul vestimentar..genul de pantaloni unde fundu atiurna pina la genunchi..stiti de unde s-a luat aceasta moda? daca nu cred ca ar trebui sa va informati.big grin nu imi mai plac baietii plinuti..mai atragem atentia la unghii..mult vorbeste aceasta despre baiat si igiena lui..in rest, se mai pot trece cu vederea.))

3 răspunsuri:
| GabrielCIG a răspuns:

P*** mica si barbatii destepti

| RoxxRose a răspuns:

Sa fie grasi si sa nu stie sa se poarte cu fetele

| sabina00 a răspuns:

Mustata de flacaurolling on the floor))