| slotus a întrebat:

ma puteti ajuta sa imi dau seama daca un baiat ma place?(avem 20 de ani) Eu sunt mai timida si retrasa de felul meu, nu prea il bag in seama deoarece el este extrovert, plin de viata si vrajeste toate fetele. Doar ca de ceva timp am observat ca se comporta diferit cu mine, intoarce mereu capul sa se uite la mine (uneori intoarce capul pana la jumatate si il vad ca ma priveste cu coada ochiului laughing, venea sa stea langa mine mereu, oriunde m-as fi mutat, de cateva ori cand il vedeam se uita fix in ochii mei si imi zambea asa dulce, sincer, parca cu tot sufletul; apare de nicaeri si se tine dupa mine, imi asculta discutiile cu altii si de cateva ori a batut apropo-uri ca suntem casatoriti si o data m-a imbratisat asa, din senin. Nu stiu ce sa cred, e clar ca se comorta diferit si altii au observat si mi-au zis ca are prietena totusi... dar simt ca e timid in prezenta mea, vine sa vorbim si nu spune decat chestii fara sens, balbaite si nu prea ma priveste in ochi si apoi pleaca. La inceput nu simteam ceva pentru el, dar de cand a inceput sa faca asa ma face sa ma simt ciudat, nu il inteleg. Iar in ultimul timp e trist nu mai vine la mine si pare ca ma priveste dezamagit, dar daca il bag eu in seama, parca isi revine deodata. Stiu ca nu am sa aflu decat daca il intreb, dar as vrea mai intai sa aflu cateva idei.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Inseamna ca nu 'vrea sa te vrajeasca' ci te doreste. E o diferenta. Ca vrajitul fetelor duce doar la aventuri, iar doritul la relatii de lunga durata.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii ca vrajeste cu toate fetele?
L-ai urmarit?
Spui ca se comporta diferit cu tine si ca altii au observat... deci, unde mergi tu de te intalnesti cu el si de ce sunt si altii acolo?

| slotus explică (pentru Violleta2022):

La facultate, scuze, am uitat sa mentionez si da il vad mereu

| SERIALS a răspuns:

Ahh cred ca el m-a vrajit si pe mine.

| Eduard196 a răspuns:

Ii place de tine! Altfel nu se comporta asa. Sau cel putin il atragi. E ca si al tau asa ca nu ai de ce sa il cuceresti happy