| andreim3 a întrebat:

Buna mai am o intrebare sunt baiat am 17 ani si e bine sa fac (laba) o fac cam de 2 /3 ori pe saptamana nu stiu dar face bine sau nu? ast sfaturi multumesk

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In viitor n-o sa ai placeri intense in pat cu cea care a trecut prin mai multe raporturi sexuale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tie iti face placere fa.

| sweetsunrise a răspuns:

Nu este nimic rau, la varsta ta este normal, sunt unii care o fac mult mai des, asa ca nu ai de ce sa te ingrijorezi.Simte-te binewinking!

| LolXD73 a răspuns:

Depinde,daca iti place sa o faci ok, dar ai o problema, hormonii aia iti dau ceva energie si cand iti faci laba ti se consuma din energie mult, iar a doua zi esti obosit, si in general lumea o sa sesizeze depinde ce fel de laba rapida 2-3 minute sau 30 min-etc deci cam asta e! SPER CA TE-AM AJUTAT!

| andreim3 explică:

Intrebarea e daca face bine sau rau si daca face bine la ce face bine si daca face raw la ce face rau ca sa stiu sa iua decizie sa raresk o data la 1-2 saptamani sau sa continui