| zik_8928 a întrebat:

E bine daca un baiat se masturbeaza (isi face laba pentru cei care nu stiu )?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are rost ca lumea sa stie ca el isi face acea laba se prinde oricine de asta pentru ca tot poporul se masturbeaza (unele persoane mint pentru ca le e rusine sa recunoasca adevarul).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are efect negativ asupra psihicului deoarece când vei fi cu o femeie nu vei mai simți nimic!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te rog să răspunzi la întrebare, nu la răspuns, @MidnightLady
Mai citește și tu, vezi cărțile de psihologie ce spun, etc.
E greu să înțelegi ceea se scriu eu, fiecare cu gândirea dar și cu convingerile sale!
Pa, pa.

| Aylee a răspuns:

Intrebarea ar fi De ce nu ar fi bine? Toata lumea face asta, pana si fetele dar nu recunosc.

| Dennys1521 a răspuns:

Si care e intrebarea?

| Hombre a răspuns:

In anumite situatii de incarcare (excitare puternica) in lipsa actului sexual da, insa in exces creaza obisnuinta si orecare dependenta in dauna actului sexual.

| Sexualitate a răspuns:

Poate că îţi va fi de folos şi acest articol al meu:
http://www.clementmedia.ro/......e-precoce/

| MidnightLady a răspuns:

Da.
Legiuitoarea, ai fost barbat intr-o viata anterioara si ti-au ramas niscai amintiri?

| andrei88u a răspuns:

Da, este bine pentru ca te "descarci"! Laba placuta in continuare laughing

| Chachi913 a răspuns:

Masturbarea este un mod natural si sanatos de a te elibera de tensiunea sexuala practicat de majoritatea oamenilor de ambele sexe. Studiile arata ca 95% dintre barbati si 60% dintre femei au aceasta activitate. Este un mod bun de a invata cum reactioneaza sexual fiecare dintre noi. Femeile care pot ajunge la orgasm prin masturbare au mari sanse sa ajunga la orgasm si cu partenerii lor iar barbatii care se pot masturba 15 - 20 de minute fara sa ejaculeze nu sunt predispusi la ejaculari premature. Stimularea organelor genitale ale partenerului este de asemenea numita masturbare si este o parte importanta a actului sexual.