| Maria_Cristina_1988 a întrebat:

mai de curand un baiat de 15 ani mi.a propus sa il dezvirginez si nu stiu cum sa procedez eu nu mai sunt virgina de la 19 ani dar nu am mai facut asta niciodat daca as accepta exista posibilitatea sa se indragosteasca de mine

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca il vei dezvirgina in 2017

| Miauti a răspuns:

Eu inlocul tau as accepta. Dar sa speram ca nu cumva nu fie virgin. Oricum nu cred ca o sa mai ai sanse de astfel de ocazii.

Oricum e amuzantlaughing))

| DNSK a răspuns:

Ai 25 de ani! ce dracu e in mintea ta?

| fcfgcghgv a răspuns (pentru DNSK):

Cred ca are scipicihee hee)

| Fatamuntilor a răspuns:

As zice sa nu bagi, e corupere de minori!

Mai nou asa se face?
Eu stiu ca se face sex cu persoana de care te indrogostesti, o cunosti de ceva timp, nu cu cineva cunoscut intampator.
Lasa copilul in pace, zii ca NU te ocupi de asa ceva.Asta in cazul in care NU vrei sa-ti pui legea in cap!
Si cred ca nici prietenul tau nu ar fi tocmai incantat!

| Winchester308 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

(1) Actul sexual, de orice natură, cu o persoană de sex diferit sau de acelaşi sex, care nu a împlinit vârsta de 15 ani, se pedepseşte cu închisoare strictă de la 3 la 10 ani şi interzicerea unor drepturi.
(2) Cu aceeaşi pedeapsă se sancţionează actul sexual, de orice natură, cu o persoană de sex diferit sau de acelaşi sex a cărei vârstă este între 15 şi 18 ani, dacă fapta este săvârşită de tutore sau curator, ori de supraveghetor, îngrijitor, medic curant, profesor sau educator, folosindu-se de calitatea sa, ori dacă făptuitorul a abuzat de încrederea victimei sau de autoritatea ori influenţa sa asupra acesteia.
(3) Dacă actul sexual, de orice natură, cu o persoană de sex diferit sau de acelaşi sex, care nu a împlinit vârsta de 18 ani, a fost determinat de oferirea sau darea de bani ori alte foloase de către făptuitor, direct sau indirect, victimei, pedeapsa este închisoarea strictă de la 3 la 12 ani şi interzicerea unor drepturi.
(4) Dacă faptele prevăzute în alin. (1)-(3) au fost săvârşite în scopul producerii de materiale pornografice, pedeapsa este închisoarea strictă de la 5 la 15 ani şi interzicerea unor drepturi, iar dacă pentru realizarea acestui scop s-a folosit constrângerea, pedeapsa este detenţiunea severă de la 15 la 20 de ani şi interzicerea unor drepturi.
(5) Când fapta prevăzută în alin. (1) a fost săvârşită în împrejurările prevăzute în art. 217 alin. (2) lit. b) ori dacă faptele prevăzute în alin. (1)-(4) au avut urmările prevăzute în art. 217 alin. (2) lit. e), pedeapsa este detenţiunea severă de la 15 la 20 de ani şi interzicerea unor drepturi.
(6) Dacă fapta a avut ca urmare moartea sau sinuciderea victimei, pedeapsa este detenţiunea severă de la 15 la 25 de ani şi interzicerea unor drepturi.

Deci nu are ce sa ii faca din punt de vedere legal.

| Winchester308 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ei bine, eu am 16, da' tot cam aceeasi chestie este.Cred ca sansele ca el sa se indragosteasca de tine sunt mici...deci poate sa te considere mai buna/sexy decat esti acum.
Auzi, sunt si eu curios...cum s-a-ntamplat asta? Adica a venit si ti-a propus asta direct sau cum?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Winchester308):

Cunosc prevederile legi, dar nu pot accepta si incuraja asemenea fapte.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Winchester308):

NU EU SUNT AUTORUL INTREBARII! Fii mai atent!

| Winchester308 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ce? Ti-a sarit inima happy?
E datorita site-ului.Eu am sters sus da' deoarece ti-am raspuns tie prima ti-a mai dat un raspuns, nu asta a fost intentia mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti ofera bani pentru asta sau care e faza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce termini cu respectivul poate il dezvirginezi si pe "AiPierdutCelMaiBunIubit". Tot vreo 14 ani are si traieste intr-o lume inchipuita in care are prietena si masina. In realitate, el nici macar nu iese din casa. Chiar are nevoie de ajutor...

| Blamely a răspuns:

El ți-a propus și tot el scapă fără probleme în timp ce tu sfârșești la corupere de minori. Cum sună asta? Dacă nu prea bine, înseamnă că nu-i prea bine nici să accepți.

Răspuns utilizator avertizat
| 1cristian1990 a răspuns:

Pai e corupere de minori asta, chiar daca ti-a cerut el, nu gandeste ce face si ar trebui sa gandesti u pentru el! Poate vrea sa scoata bani de pe tine :p! nu stiu ce sa zic, sa ii da-i pace, se dezvirgineaza el cu una de varsta lui, daca a avut curaj sa iti ceara tie asta, va avea curaj sa ii ceara si la una de varsta lui!

| timeOUT a răspuns:

,serios, dai doua palme, si zii sa se duca acasa, are 15 ani, doar daca nu, tie iti place de el, faci ce vrei, dar sa stii ca e coruptie de minori.

| tudoseion a răspuns:

Daca ti-a spus sa-l dezvirginezi nu poti face asta dar daca vrei poti s-o faci dar ai grija daca tio baga adanc sal ignori sa nu simti durerea el are 15 iar tu 25 si foarte frumoasa cine stie la ce se poate gandi el.