| mamarutza_2234 a întrebat:

cum pot sa-i arat unui baiat fara sa-i spun ca sunt cool?

prin fapte, vorbe, nu stiu...
vreau sa se indragosteasca de mine si nu stiu cum sa procedez.

va rog ajutat`ma si dau mega fundoi tuturor happy pers cu idei bune

Răspuns Câştigător
| smile1 a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa te apropii de el. daca ii castigi increderea el te va crede o prietena buna. si de aici este foarte simplu. incearca sa voresti cu el deschis mereu, sa nu ai fite deoarece baietilor le plac fetele fara fite, sa fii cat mai naturala (nu ma refer la machiaj ci la modul cum te comporti). incearca sa te imbraci ntr-un mod in care sa ii atragi atentia dar nu vulgar sau prea extravagant. vorbeste cu el mereu i folosesteti farmecul si sigur iti va cadea in plasa.aa si inca ceva.incearca sa te interesezi de ceea ce ii place sa faca adica ce muzica asculta, c face in timpul liber, etc. cu ocazia asta va vedea ca aveti multe in comunwinking. bafta :*. funda?big grin

2 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

"fundoi" poti sa dai doar unuia fatalaughingmai taci!oh go on si daca vrei sa fi cool fi u insati! asta inseamna cool

| DeEAஐ a răspuns:

Vai e capul tau de copil copac! vrei sa se indragosteasca de fa? da-ti foclaughinge bine asawinking