| LouiseGrace a întrebat:

Mai demult erau niste desene pe cartoon network numite "Insula dramei totale". Daca dadeai pe google un search la "insula dramei totale" iti afisa un site unde puteai sa iti creezi un concurent si sa joci multe jocuri, sa colectezi nalbe, etc. De curand am incercat sa mai intru, dar nu mai gasesc site`ul. Cine mi`l da are o fundita binemeritata! happy

4 răspunsuri:
| LouiseGrace explică:

Nu e asta...eu vreau site-ul principal sad

| sssSnake a răspuns:

Cumva http://www.jocuri-cartoon-network.ro? Adica aici sunt foarte multe jocuri cartoon network, dar si desene cartoon network.

| spionul1 a răspuns:

Il caut si eu de ceva vreme