| hjrih a întrebat:

Buna mai demult am intrat pe google si am scris jocuri insula dramei totale si. mi-o aparut un joc frumos trebuia sa iti faci profil fata sau baiat sa aduni nalbe multe dar nu stiu cum se mai numeste va rog ajutati-ma raspundeti doar daca stii va rog imi placea asa de mult si drept rasplata o sa primiti fundita+ un vot maxim

Răspuns Câştigător
| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Jocul era pe CartoonNetwork aparut in prima editie a "Insulei Dramei Totale" el a fost facut sub forma de concurs care s-a terminat, de catre compania CartoonNetwork.Si mie mi-a placut jocul:*.Te anunt ca nu se mai gaseste big grin. Sper sa nu fii dezamagit/a happy.