| spionul1 a întrebat:

Sall.Mai demult am intrat pe google si am scris acolo insula dramei totale si am gasit in romana trebuia sa imi fac un concurent sa-i dau un nume si ma jucam jocuri ca sa castig nalbe. Dar nu mai gasesc am dat pe toate optiunile si nu am gasit ce trebuie ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| CiocolataCuAlune a răspuns:

Pai intra pe cartoon netwoork.ro si acolo dai la insula dramei totale si acolo ar trebui sa fie

| deeadeea111 a răspuns:

L-am gasit si eu mai demult dar scrie total drama interactive sa asa ceva

| Smecheru27 a răspuns:

Sall imi pare rau dar nu stiu