| Jany123Jane a întrebat:

Bună! Mai există tineri care nu sunt de acord cu sexul oral? Cărora li se pare scârbos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de voi astia care credeti ca viata consta numai in s*ptul p. ulii. Chiar asa greu e sa acceptati ca exista preferinte? Unii oameni mananca picant, altii mananca nepicant. Unii oameni asculta manele, altii nu. Asa si cand vine vorba de sex, unele femei s*g pl, altele nu. Sunt preferinte. Oamenii au preferinte. Acceptati asta.

38 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Devii ginerica si pe noi nu ne-am anuntat? e una ''ochisorul'' care tot intreaba de tine, poate e una care se 'respecta' daca stii ce zic. Sau cumva e alt cont de-al tau?

| Byb2001 a răspuns:

Eu consider scarbos si nu sunt de acord

| SoareDaniel a răspuns (pentru LoveSleep):

O fi fata bro care ii lustruieste madularu prietenului ei in fiecare noapte laughing... nu neg ca exista si astfel de persoane dar un lucru e cert cand recurgi la asa ceva e ca si cand ai scoate TARFA din prietena ta nimic mai mult

| LoveSleep a răspuns (pentru Drimmero):

Nu am avut niciodată alt cont în afara de asta.
De fapt, am avut, dar a fost suspendat acum câțiva ani.

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Sărmana viață cea trăită doar pentru supraviețuire...
Tu nu trăiesti, esti mort (moartă) deja.

| CravataAlbastra a răspuns:

Aici, prima sunt! Pe langa faptul ca e total NEIGIENIC, scârbos si înjositor nu e un lucru care sa ti aduca beneficii! wtf de ce sa faci asta mai ales ca femeie?! nu are gaură pe unde s-o bage? de ce sa ti-o dea in gură... Si mai ales daca un barbat te iubeste cu adevarat nu o sa iti impuna niciodata lucruri sau sa traga de tine sa faceti sex cat mai repede.