| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare scarbos sexul oral? big grin

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Nu.din contra mi se pare f important atunci cand e vorba de un act sexual cu iubitul si el e de aceeasi parerebig grin

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,in nici un caz.Bineinteles,se impune o igiena stricta a zonei in cauza.Cand esti cu sufletul tau pereche,nimic nu e rusinos sau scarbos. Oferi si primesti,toata lumea e fericita si uite-asa, viata merge inainte! Pa, pa!

| unione a răspuns:

Poate ''delicios''!

Răspuns utilizator avertizat
| Optimus7 a răspuns:

Cu o fata de pe traseu nu. Cu iubita da

| Liviu a răspuns:

Hmmmm sexu oral?
Eu sunt de parere ca in pat trebuie sa fii o fiaralaughing
Cum spun eu mereu big grin
"Decat o CU*VA pe strada si o doamna in pat
Mai bine o doamna pe strada si o adevarata CU*VA in pat"
Intelegi?
Eu merg pe premiza
"Toate femeile sunt CU*VE si toti barbati sunt porci "
Adica na happy Asta mi s-a zis o data de un mosbig grin
Nu putem sa fim perfecti
Eu am vorbit la general Nu am vorbit pentru anume fete sau etc
Nu imi scoateti ochii laughing
Parca vad ca am peste 100 de stupid mainelaughing

| вяυηєтнα a răspuns:

DAA!laughingpentru mine e f scarbos:-&laughing

| VanessaKISS a răspuns:

Atunci cand deja te obijnuesti nutonguewinkingbatting eyelashes

| habibi2012 a răspuns:

Nu presupun ca daca iubesti persoana cu care faci nu vad de ce sa fie scarbos ba mai mult de cat atat e interesant

| Cory_1336 a răspuns:

Mie da chiar nu-mi place deloc

| ParanoidOwl a răspuns:

Ai deja o gaura speciala data de mama natura pentru sex. Te-ai plictisit deja de ea? Punctul G nu se afla intre amigdale.

| K3TtX a răspuns:

Nu chiar din contra e ceva kool

| kataking12 a răspuns:

Inteligent raspuns paranoidwinking mie ca baiat mise pare scarbos nu l-am incercat. dar mise pare scarbos.

| Nokia31 a răspuns:

Nici mie nu mi se pare scarboswinking imi place ca si lui ii place

| dianca a răspuns:

Depinde sh cu cine-i faci

| Sebby a răspuns:

Depinde de persoana careia ii faci straight face. Daca cumva ea este nespalata sau ceva atunci DA este scarbos, daca este curata si te simti in largul tau nu este scarbos.

| alecsutsa_6932 a răspuns:

Sexul oral nu este scarbos, mai ales, in momentul in care stii cum sa-l faci, poate deveni ceva placut si chiar foarte excitant, atat pentru tine cat si pentru partener.

| Inginerul112 a răspuns:

Vrei un raspuns din punctul de vedere al unui baiat? big grin nu mi se pare scarbos atata timp cat persoana cu care faci acest lucru este iubitul/iubita si nu alte persoane. si atata timp cat exista comunicare in cuplu. va deveni ceva usor, si nu va veti mai gandi daca e scarbos sau nu. importanta este comunicarea. despre sexul oral binenteles nu despre telenovela de aseara laughing