| Ionică a întrebat:

Vi se pare scarbos sexul oral? Multumesc!

8 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da...bleah nu o sa mai fac niciodata acum ca mi-ai amintitlaughing

| Rukhsandra a răspuns:

Mie una da.adica n-as face niciodata
si daca vrea sa-mi faca cineva atunci ar fi ok dar tot mi-ar fi scarba dupa laughing) si in general daca las sa mi se faca sex oral partenerul ar avea si el pretentie sa-i fac si lui dupa si atunci mai bine lasa laughing.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu am incercat insa daca nu incerci nu vezi cum estewinking

| mosu_9772 a răspuns:

Nu e ceva scarbos eu i-am facut prietenei mele si mi s-a parut chiar placut

| gabriela a răspuns:

Esti scarbos si TU! Asta e intrebare pentru TPU?

| A.be.ce a răspuns:

Absolut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel putin, nu mi se pare scarbos.
Sexul oral poate fi inclus in preludiu.
Dar dupa cum se stie, fiecare dintre noi suntem diferiti, cu placeri si gusturi diverse.

| me_1196 a răspuns:

Nu. e perfect normal.fi sigura ca multa lume practica dar nu multi au curaj sa recunoasca...mai devreme sau mai tarziu se va intampla si la tine