| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca sexul oral este ceva scarbos?

Răspuns Câştigător
| Sim0 a răspuns:

Atata timp cat se practica intre 2 persoane care se iubesc si se afla intr-o relatie serioasa si de lunga durata nu, nu este ceva scarbos. Desigur, ar fi daca igiena persoanei respective lasa de dorit. Cum unii sunt certati cu apa, se mai intampla sa se ajunga sa-ti fie si scarba.

18 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Depinde din ce unghi e privit si de catre cine! Normal fetele "demne" spun : "bleahh, absolut scarbos", baietii toti spun: "oo da, mi-ar place love struck". Deci?! Eu zic sa stai cuminte pana ai si tu o relatie stabila. Nu zic nici da, nici nu. Dar nici ipocrita ca altii nu-s. Nu stiu cu ce se mananca si sincer prima data vreau sa vad cum e sexul si pe urma ma mai gandesc. Dar cu siguranta nu va fi practicat asa ceva in afara casatoriei. Categoric.

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Nop.atata timp cat esti cu el si e doar cu tine, nu consider ca este aiurea.e o alegere a fiecaruia

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Prima data erau intrebari gen "ce e ala sex oral?, cum se face?"
Acum "cum e?, ce gust are?"

| drhotzu a răspuns:

Pai atat timp cat toata lumea este spalata si curata, nu are de ce sa fie scarbos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| Ella3133 a răspuns:

Da mi se pare

| LikeACandyxD a răspuns:

Da

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Cum sa fie scarbos? Cand te-o pisa ala in gura din greseala la propriu nu la figurat(Poate nu putea sa se abtina).

| bogdan72 a răspuns (pentru đɾεαmεɾ):

Te auzi ce zici? Nu stiu cati ani ai, dar informeaza-te si tu inainte sa scrii tampenii.

| melittlelioness a răspuns:

Consider ca o femeie care se respecta NU coboara la nivelul ala NICIODATA

| Cosmin86 a răspuns (pentru melittlelioness):

Si daca ea primeste? sex oral NU inseamna doar fata sa faca baiatului, inseamna si invers.
Ca fapt divers, peste 60 % din femei pot ajunge la orgasm doar asa.

| marya1994 a răspuns:

Nu atat timp cat are loc intre doua persoane care se iubesc si sunt impreuna

| moustache a răspuns:

ă?! ce e aia?

| Gusky9 a răspuns:

Frate e catergoria dragoste si sex nu fapte porno...

| ionut_5657 a răspuns:

NUU, e doar o stare de bine laughing