| Lorenada a întrebat:

mai sinteti cu cel/acea cu care ati facut prima data dragoste, sau totul este in trecut?

6 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Nu nu mai suntem impreuna.Dar va ramane mereu in sufletelul meu...:*

| Nuvăsufăr a răspuns:

Past.

| l1t7leb0y19 a răspuns:

Cand iubesti... OFERI
Cand esti atras de ceva... VREI

El te-a lasat pe tine sa decizi cand vrei sa faci sex cu el,ti-a oferit libertate,te lasa sa iti traiesti viata asa cum iti place si sa fi libera si fericita? :-)
Sau ti-a cerut asta? Sau batea apropo-uri care dau de inteles ca vrea doar sex? :-)
Simplul fapt ca ai pus intrebarea aici pe TPU, cu intrebarea asta imi dau seama foarte simplu ca nu esti deloc sigura pe tine, cand vine vorba de tema asta.Asa ca cel mai bine e sa mai astepti!
Poftim ceva ce o sa iti placa la nebunie, si te va face de 100 de ori mai fericita :-) Sa vezi ce inseamna sa gandesti negativ,si de ce esti acum, acolo unde esti :)
Vizionare placuta, Loredana! Sa ai o zi superba!
http://www.youtube.com/watch?v=ljkxrOl3Ywg

| Bog15 a răspuns:

Ghost of girlfriend past...

| alyzee a răspuns:

Stii ce se spune despre o femeie care a avut un singur barbat toata viata? Ca moare fara termen de comparatie.
ps. raspunsul e nu

| OnlineZ a răspuns:

Da.mai suntem impreuna si ne iubim ft multwinkingca sa nu patesti asa trebuie sa fii sigura cu ne te va lasa pentru alta...sau cel putin sa simti ca vrei cu adevarat.