| fello18 a întrebat:

maine am sala pentru carnetul de sofer, am emotii... tot invat si ma gandeam daca aveti sa imi dati niste sfaturi, ponturi. orice m-ar putea ajuta maine big grin multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa te gandesti ca o sa treci cu bine si asa se va intampla rezultat favorabil.

| alexanelly a răspuns:

Stai linistit, cel mai bine e sa nu te mai gandesti la asta... odata ce ai invatat trebuie sa le stii.Ar trebui sa te relaxezi si sa nu incerci sa ingrasi "porcul in ajun", asa maine va fi o mare de ideei in capul tau.succes.

| fello18 explică:

Multumesc tuturor, am facut 24 la examenul de teorie :X yeeee

| Gagikaru a răspuns:

Succes! o sa-l iei sunt sigur.si ai grija la fiecare intrebare. inca o data mult succes ai grija!

| cosmy_7533 a răspuns:

Da am eu unul : Ai gresit categoria laughing) O sa pici la examen rolling on the floor