| AndaM a întrebat:

Maine fiind Craciunul, vreau sa ii scriu o felicitare prietenului meu dar avand in vedere ca am aproape 3 luni cu el nu stiu cum sa ma " exprim". nu este genul romantic, nu ne-am spus niciodata TE IUBESC chiar daca simt asta, insa mi se pare cam exagerat sa i-o spun deja.Niste idei ceva?

1 răspuns:
| Deea10000 a răspuns:

Nu ii face o felicitare e ceva prea "greu de digerat".Mai bine scrie-i pe un biletel un mic text semnificativ si o sa aprecieze mult mai mult. Poti sa ii orice sau ce simti tu atunci cand il vezi.