| DolceKiss a întrebat:

Maine vreau sa ii zic baiatului de care imi place ce simt pentru el...Offf....Am emoții. Daca o sa mă balbai? Cum sa fac sa nu mă fac de ras si sa scap de emoții?

6 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Simplu,intreaba-l cum ar face el o declaratie de dragoste.si asculta-l apoi saruta-l si spune-i ca asta simti si tu.

| dragos9234 a răspuns:

Nu ai cum sa te faci de ras, stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Încredere, nu mergi la spânzurat! Gândește-te că lupți pentru ceea ce vrei, că îți dorești că el să știe sentimentele tale și că trebuie să fii încrezătoare. Dacă nu îi poți spune direct ce simți, nu o face. Și arată-i. Baftă!

| Sorinacio a răspuns:

Ba,dar ce aveti toti? Se vede ca nu am mosnenit curajul de dac...ce poate sa se intample?

| qwertylovet a răspuns:

O.o Off emotile astea. ce bine ar fi sa fie numa cand vrei tu nu smug Spuneoi pur si simplu si eu am avut esmoti.ehh lasa despre mina ai curaj nu e capat de lume tongue

| MaRiaYoAna99 a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa ai emotii spune-i exact ce simti nu te gandi ca o sa iasa rau sau ca o sa te faci de rusine.Gangeste-te ca totul o sa fie bine. Sper ca si el sa te placa.Mult succes!