| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de emotii? Sunt extrem de emotiv nu mai stiu ce sa ma fac.Sunt singuratic imi place sa stau in locuri retrase fara prea multa lume, imi place padurea foarte mult sa stau singur si sa alerg pe langa copaci :X.Nu pot vorbi cu nimeni de la emotii,cand vorbesc cu cineva de ex cu o fata incep sa ma balbai de la emotii, dar cu toata lumea ma balbaii chiar si cu parinti. sad Nu socializez si nu prea am multi prieteni decat 1. Si pe masura ce cresc, cresc si mai mult emotiile si parca vreau si mai mult sa stau singuratic.Cum fac sa scap de emotii?

3 răspunsuri:
| Heliodor a răspuns:

Mergi la cursuride teatru si dati silinta happy
bafta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce treaba au emotiile cu faptul ca-ti place sa stai singur in padure?
Evita oamenii, asta e cel mai buns fat pe care ti l-as putea da.