| Userrrr1233 a întrebat:

Buna, menstruația mea întârzie de 2 luni, am făcut 2 teste și sunt negative. Credeți ca as putea fi însărcinată?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu, nu ai cum sa ai teste negative si totusi sa fii insarcinata. Trebuie sa mergi la medic sa afli ce se intampla.

| dullcat a răspuns:

Buna.Menstruatia poate sari cateva luni din multe alte cauze, nu numai atunci cand e vorba de sarcina. Daca vorbim de 1 luna sau 2 e acceptabil, nu e asa grav, insa mai mult de atat trebuie neaparat sa mergi la medic.

| sammie a răspuns:

Te-ai dus la vreun medic?

| blairelovesmusic a răspuns:

Daca erai insarcinata iti iesea pozitiv de la primul test.

| Sistemulxxl a răspuns:

Daca nu ai facut ''dragoste'' nu are cum sa fii insarcinata.