| RenesmeeLuv a întrebat:

Mi'a placut de un tip, iar el a zis ca ma iubeste.Am vorbit pe mess 8 luni de zile, tot imi zicea ca ma iubeste si eu ii ziceam la fel.Ne cunoastem bine si ne vedeam de cateva ori pe...lunaworried...Dupa un timp s-a schimbat si am aflat de la o prietena care l-a intrebat ca vorbeste cu altcnva si ca nu mai vorbeste cu mine pentru ca nu vrea sa imi faca iluziilaughingEu vreau sa ii arat ca putem fi buni amici, putem vorbi din cand in cand. A trimis un mass cu un id nou, si nu stiu daca sa il adaug in lista.Au trecut 5 luni de la incident, de atunci doar cand ne vedeam, fata in fata, ziua urmatoare intra pe mine, pe mess.In rest nu preastraight faceSa il adaug in >lista?:HELP! >Plz:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| BreeTanner a răspuns:

De fapt te amageai singura atata timp...Nu exista iubire pe mess...Eu nu cred ca poate fi ceva mai mult decat o joak, daca in realitate nu ti'a zis nimica, insa ar fi bine sa vorbesti cu el.Arata'i ca u esti mai curajoasa si intra in vorba. Daca si asa te ignora, incearca sa'l prinzi fata in fata si sa il intrebu atunci.Macar o sa'i vezi reactia si o sa iti dai seama singura de ce v'a trebui sa faci.
Eu zic ca cine stie ce l-a suparat sau ce a patit, dar te'a placut macar cat de cat daca intalnirile voastre fata in fata ii lasa asa mari urme. E slabutz baiatullaughing. Isi arata singur slabiciunea.Sigur tine la tine daca si intra pe tine dupa ce te vede, dar, poate nu vrea o relatie asa la distanta, sau poate ai fost u mai dificila...Incearca pentru. ca mai rau nu poate fiwinking. Daca nu, eu zic sa il lasi, poate il vei uita si atunci cand o sa il ai in fata o sa iti dai seama c simti cu adevarat, daca chiar il iubesti.Incearca sa va intalniti, dar nu te lasa asa usor manipulata de un "Te iubesc!" pe messwinking
Bafta multa!love struck:X
XoXo:*:*:*

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sincer, n-are rost sa continui mascarada, dar ar fi bine, intr-un fel, sa il intrebi care e faza, ce i s-a intamplat! Apoi, ii poti spune chiar tu ''bye-bye''.

| Floreenofficial a răspuns:

Se pare ca el nu isi doreste sa aiba o relatie serioasa cu tine, dar asta nu inseamna ca nu puteti fi prieteni foarte buni.deci merita sa te strofoci ca sa refaceti legatura!big grin
bafta! :*

| BubuLina999 a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut. macar sa ramaneti amici. dar te rog ai grija cu el.

| カルメン a răspuns:

Daca tu nu vrei sa il adaugi in lista ta de mess nu il adauga! dar cred ca totusi ar fi bin sa porti o discutie cu el sa il intrebi de ce s-a schimbat ce a fost cu toate declaratiile acelea frumoase poatebig grin si chiar poti sa ii explici ca puteti ramane prietenihappy

| anka_7915 a răspuns:

Eu zic sa il adaugi in lista ta si sa vb cu el. spune-i ca daca esti destul de matura incat sa iti dai singura seama daca e cazul sa iti faci iluzii sau nu. daca asta e adevaratul motiv pentru care s-a rupt relatia dintre voi spune-i ca trebuia sa se gandeasca la iluzii inca de la inceput nu sa isi aminteasca dp 8 luni ca ar putea sa te faca sa suferi, in plus daca te iubeste de ce nu vrea sa iti dea iluzii? adaugal in lista si lamurestete o data pentru totdeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca asta e o inttrebare cam stupida si la care te poti gandi doae tu la ea fa ce crezi! :!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca nu e pentru tine daca nu mai iti da atentie
lasa-l sunt multi baieti mai buni ca el care sa te aprecieze happy

| Clauditza33 a răspuns:

Eu zic sa il adaugi in lista si sa il intrebi ce s-a intamplat intre voi 2 si de ce s-a schimbat asa dintr'o data! intreaba-l unde e iubirea pentru tine. el iti spunea ca te iubeste daca te iubea nu te lasa asa usor! bagai id in lista ta si incearca sa aflii mai multe de la el. spune-i tot ce ai pe suflet! intreaba-l tot ce vrei tu sa stii...:*pupicei

| ionikaa a răspuns:

Scuza-ma poate o sa fie putin jenant dar eu o sa-ti spun lucrurile pe fata.cum poti crede ca exista iubire pe mess? de fapt te minteai de una singura cand ii spuneai ca il iubesti. hai sa fim realisti. poate exista o atractie dar eu sunt sigura ca nimic mai mult.parerea mea e ca ai fost pentru el un mod de asi ocupa timpul sau mai rau nu avea de cine sa rada.aici nu ai tu nici o vina poate ai fost prea naiva dar pe viitor incearca sa fii cu un pas inaintea lor.si lasa-i sa-ti demonstreze ca te iubesc pentru ca vorbe putem spune toti. si daca simti ca vrei sa te descarci sa-i zici ceva zii in fata ca pe mess nu poti sai vezi reactiile si sa-ti dai seama ce intentii a avut cu tine.altceva nu stiu ce sa-ti mai spun. baieti sunt cat lumea si cu siguranta o sa ai parte de "iubiri" mult mai frumoase de cat asta.asta peste ani o sa o consideri o joaca de care si tu ai sa razi. team pupat. de curiozitate vreau sa stii catzi ani ai