| Pyskiss a întrebat:

Dau funda pls~big grin Totul a inceput azi cand am intrat pe mass.Pritena mea mi-a zis ca vrea sa ia note mari si ca daca e cu mine nu prea poate sa invete.Acum 1 luna im izicea in mai multe zile ca ea vrea sa invete dar sa ramana si cu mine si tot incerca. A incercat dar a luat cateva note mici.Azi a intrat pe mass si mi-a zis ca nu crede ca poate si iinvata si sa fie cu mine. I-am zis ca putem ramane amici si ca o so astept. Dupa ce am zis vorbele astea ia a zis ca nu o crezut ca o sa se ajunga la asta. Dar o sa se puna pe invatat sa ia note mari semestrul asta. Dupa am mai vorbit cu ea. si practic nu-mi mai raspundea ca inainte adica daca o intrebam ce mai zici. ea raspune nu stiu am intrebat-o ma imulte chestii si raspundea foarte sec. la final mi-a zis ca trebuie sa iasa de pe mass. si o si iesit direct in momentul ala nici nu ma mai salutat nimic.Acum intrebarea e ca oare de ce acum o luna zicea ca incearca sa faca amandoua sa fie si cu mine dar sa si invete iar acum cand i-am zis sa ramanem amici a aceeptat si a zis ca asa poate o sa invete. Credeti ca a spus asta doar ca sa incerce sa se desparta de mine ca poate nu mai simte nimic pentru mine si nu a stiut cum sa-mi zica sa nu ma raneasca? faza e ca si maicasa a zis ca nare nicio treaba daca ea poate sa si invete sa si fie cu mine da maicasa vrea ca ea sa aiba media mare.si de cand ii cu mine ea o luat note sub 5 prima data in viata e clasa a 7 Ce ziceti voi? a incercat sa scape de mine ca nu mai simte nimic? daca ma iubeste se va intoarce la mine nu? adica nu va rezista.Sau chiar daca am ramas amici o sa ma bage inseama ca dupa ce a zis ca suntme amici foarte sec vorbea cu mine vorbea ca si cum vorbeste cu ceilalti baieti nu ma ivorbeste cum vorbeam ieri sa uakum 3 luni? ce sa fac un sfat pls Fundatongue

Răspuns Câştigător
| ingerdraq a răspuns:

O parare. Daca te iubeste ar invata mai mult dupa ce ar sta de vb cu tine. Nu cred ca are treaba invatatul cu iubitul din contra. Daca iubesti pe cineva si te desparti (suferi) te gandesti mereu la pers aceea si din contra, nu mai ai chef de invatat. Probabil nu mai vrea sa fie cu tine de te evita si a bagat pretextul asta. Nu o mai stresa, nu o mai suna, nu mai intra in vb cu ea pe mess. Daca tine la tine o sa vina singura ca indiferenta doare cel mai mult. Multa bafta

1 răspuns:
| loOveeep a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu ea. cheam-o undeva ex: la un suc, in parc[ seara daca e frig ia-o in brate spune-i ca o adori ], nu renunta:X funda?