| Pyskiss a întrebat:

Totul a inceput azi cand am intrat pe mass.Pritena mea mi-a zis ca vrea sa ia note mari si ca daca e cu mine nu prea poate sa invete.Acum 1 luna im izicea in mai multe zile ca ea vrea sa invete dar sa ramana si cu mine si tot incerca. A incercat dar a luat cateva note mici.Azi a intrat pe mass si mi-a zis ca nu crede ca poate si iinvata si sa fie cu mine. I-am zis ca putem ramane amici si ca o so astept. Dupa ce am zis vorbele astea ia a zis ca nu o crezut ca o sa se ajunga la asta. Dar o sa se puna pe invatat sa ia note mari semestrul asta. Dupa am mai vorbit cu ea. si practic nu-mi mai raspundea ca inainte adica daca o intrebam ce mai zici. ea raspune nu stiustraight face am intrebat-o ma imulte chestii si raspundea foarte sec. la final mi-a zis ca trebuie sa iasa de pe mass. si o si iesit direct in momentul ala nici nu ma mai salutat nimic.Acum intrebarea e ca oare de ce acum o luna zicea ca incearca sa faca amandoua sa fie si cu mine dar sa si invete iar acum cand i-am zis sa ramanem amici a aceeptat si a zis ca asa poate o sa invete. Credeti ca a spus asta doar ca sa incerce sa se desparta de mine ca poate nu mai simte nimic pentru mine si nu a stiut cum sa-mi zica sa nu ma raneasca? faza e ca si maicasa a zis ca nare nicio treaba daca ea poate sa si invete sa si fie cu mine da maicasa vrea ca ea sa aiba media mare.si de cand ii cu mine ea o luat note sub 5straight face prima data in viata e clasa a 7winking Ce ziceti voi? a incercat sa scape de mine ca nu mai simte nimic? daca ma iubeste se va intoarce la mine nu? adica nu va rezista.Sau chiar daca am ramas amici o sa ma bage inseama ca dupa ce a zis ca suntme amici foarte sec vorbea cu mine vorbea ca si cum vorbeste cu ceilalti baieti nu ma ivorbeste cum vorbeam ieri sa uakum 3 luni? ce sa fac un sfat plstongue Fundatongue

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Las-o impace un timp ca sa invete... daca tine la tine nu va putea sta departe si pana la urma va ceda. Daca nu...inseamna ca nu te mai place deloc si trebuie sa treci mai departe. Sper sa ai noroc si sa fie prima variantawinking. Succes!

6 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Pana la urma, viata ta nu se termina la ea. Fi si tu indiferent o vreme vezi daca o sa o doara chestia asta.Laso sa invete daca asta e dorinta ei, daca o iuubesti o lasi sa invete, pentru ca asta vrea. Poate se va intoarce la tine, eu asa presimt. Pt ca i-a fost greu la inceput a vrut sa fie si cu tine si sa invete. daca trece o perioada prea lunga de timp si nu se intoarce incearca sa vorbesti cu ea... Intreab-o cum sunt notele ei dupa perioada de pauza fara tine... explica-i ca multe fete pot sa si invetze si sa tina o relatie. Nu e chiar asa de greu happy!

Ai mare grija si Bafta big grin! :*

| angelfromabove a răspuns:

Hey pyskiss pai eu cred ca vrea sa invete las-o si u dar e cam ciudat adica cum vb ea dar sa stii ca daca te uibeste o sa vina inapoiwinking si de ce ea nu putea sa invete adica ce faceati voi asa de mult in care ea nu mai are timp pentru a invata? anyways bafta si lasa-mi raspunswinking

| Pyskiss explică (pentru angelfromabove):

Pai sincer nu facea nimic avea tot timpu lla dispozitie ma intalneam cu ea d e4 ori pe luna adica in fiecare vinere. cate o orastraight face

| AlexKiddu a răspuns:

Las-o sa invete poate asa e mai bine pentru ea si cum spune si vorba aia:"daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece" BAFTA

| pyxye a răspuns:

Buna Pyskiss. vezi si eu sunt pe a 8a si pr meu ma tot suna, ma tot "streseaza" si nici eu cand invat nu pot sa ma concentrez.prietena ta e in aceeasi situatie.eu am examenul anul acesta si pe sem asta am avut media 9.05 deci ft slab fata de anii trecuti cand nu aveam prieten.mereu vrea sa ne intalnim pe fiecare seara ma suna din 10 in 10 minute, ma cert uneori cu el.si o inteleg pe pr ta.si daca te iubeste dupa ce isi ridica nivelul revine la tine.bafta:* si sa stii ca eu inca nu mi-am facut curaj sa ii spun iubitului meu.sa facem o pauza pana dupa examen.si nu stiu cum s ii spun.:*

| Pyskiss explică (pentru pyxye):

Ma intalnesc de 4 ori pe luna cu eastraight face in fiecare vinere cate o ora max...straight face si vb la tel atat si pe mass...si are toata ziua la disp. sa invete.eu o las happy daca ma iubeste se va intoarcetongue