| Nexon a întrebat:

As vrea sa-mi fac un server de cs 1.6 (sa pot folosi comenzile de admin, sa dau admin, etc) da nu prea stiu. Am incercat cu HLDS, dar nu pot folosi comenzile de admin (mute, slap, destroy, etc). Funda pentru cel mai bun raspuns :!

3 răspunsuri:
| xCoke a răspuns:

Salut! te sfatuiesc sa cauti un tutorial pe google: tutorial creare server cs 1.6
daca ai IP dinamic (routabil) atunci trebuie sa faci ip forward, si pentru asta exista tutoriale. sper ca te-am ajutat

| Nexon explică (pentru xCoke):

Ce raspuns straight face ce zici ca daca gaseam cv pe google mai accesam TPU? Inca astept un raspuns...

| xCoke a răspuns:

Nu stii tu unde sa cauti. sunt zeci de tutoriale. se vede dupa cum scrii mai ales din faza sa pot folosi comenzi de admin... Daca e serverul tau e clar ca esti admin, nu adresezi intrebarea unui copil de 8 ani care nu stie ce e ala un server
na :P http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html