| babydol a întrebat:

mi-am inceput viata sexuala acum 4luni si am un himen elastic...problema este ca acum 2 zile cand am facut o cu prietenul meu mi a curs sange si a m-a durut (mentionez ca pana acum nu ma m-a durut decat la incepit) este posibil sa se fi rupt himenul tocmai acum mai ales ca este elastic.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil s-a rupt acum datorita unei lubrefieri mai proaste.

| catthshshshs a răspuns:

Este posibil ca atunci sa se fi rupt.Am o prietena care a patit exact ca tine, cam dupa vreo trei ori. Daca nu este mai mult decat cateva picaturi, nu te ingrijora, e ceva normalwinking

| Arthur a răspuns:

Se pare ca himenul tau elastic a avut viata scurta. Cele 4 luni a rezistat din cauza obiectului nu a elasticitatii.hee hee

| adriana12 a răspuns:

Nu stiu ce intelegi prin himen elastic!? dar cred ca sangerarea ta s-a datorat unei fortzari.aici depinde si de marimea penisului a partenerului! mai ales dupa o pauza cand faci din nou sex poti sangera, dar de obicei nu din interior, din exterior depinde de dimensiune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu de unde stii ca este elastic? l-ai intins?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce raspunsuri de oameni fara sa stie despre ce vorbesc. cica cum stii ca e elastic, f simplu s-a dus la ginecolog si i-a spus asta. s-a rupt atunci tu genetic pana acu 2 zile ai fost virgina.