| anonim_4396 a întrebat:

am 18 ani jumate si mi-am inceput viata sexuala acum o luna cu iubitul meu cu care sunt de un an, am facut-o de 3 ori si ma durea, cred ca nu s-a rupt himenul (nu a curs sange), iar a 4-a oara nu ma mai durut deloc. Cum este posibil sa mi se fi rupt himenul daca si a 3-a oara m-a durut si dintr-o data a 4-a oara deloc?

Răspuns Câştigător
| Xenia16 a răspuns:

Nu la toate fetele le curge sange cand se rupe himenul.Himenul se rupe de la primul contact sexual.Probabil te-a durut la primele 3 dati deoarece erai virgina si era locul prea stramt, iar acum te-ai obisnuit, nu iti face griji.

| cosminmihail a răspuns (pentru Xenia16):

Stii tu ai fost doctor? Na fost satisfacuta fata si acum isi pune ofu pe TPU taoata viata nu ti-a placutlaughing

| Xenia16 a răspuns (pentru cosminmihail):

Nu sunt doctor.Dar sigur asta a fost cauza.Hai numai radelaughing

| unknøwn a răspuns (pentru Xenia16):

Ai păţit şi tu asta? tongue

| Xenia16 a răspuns (pentru unknøwn):

Nu, prietena mea cea mai buna a patittongue, de asta stiu, asa i-a explicat ei medicul de familietongue

| cosminmihail a răspuns (pentru Xenia16):

laughinglaughinglaughing

| unknøwn a răspuns (pentru Xenia16):

Prietena cea mai bună a ta se numeşte Xenia iar medicul de familie e sora mai mare tongue

| Xenia16 a răspuns (pentru unknøwn):

Sti ceva e treaba ta daca nu vrei sa ma crezi.Eu am vrut doar sa ajut fata sa nu se ingrijoreze.Fiecare e liber sa creada ce vrea.

| unknøwn a răspuns (pentru Xenia16):

Te enervezi des aşa de repede? happy

| Xenia16 a răspuns (pentru unknøwn):

Nu sunt nervoasa deloc, dar atunci cand o fac nu e de bine.

| cosminmihail a răspuns (pentru unknøwn):

Blacknbusiness ai grija de cu***letul tauhee hee

12 răspunsuri:
| cosminmihail a răspuns:

Inseamna ca e ipotent ce sa mailaughing Saracu cred ca a dat numa pe langa si tu nu ai simtit nimic huhuhuhahaha rolling on the floor))))

| cosminmihail a răspuns:

Cum ma sa nu ti se rupa himenul pai ce ai? laughing Hai ca ma duc sa cumpar o sticla de uischi s sa te cinstesc ca tare amarata mai estihee hee