| denisaalexandra17 a întrebat:

Mi-am luat tableta decurand si am bagat card de memorie in ea si cand am vrut sa ascult muzica imi zice"Din pacate, muzica a fost oprita"Cine stie ce inseamna sa imi zica cum pot sa ascult muzica fara sa imi mai apara aia.Multumesc..Dau funda la raspunsul care ma ajutat..Scuzatim categoria da stiu ca este cea mai accesata

1 răspuns:
| HolyPotato a răspuns:

Am pățit și eu la fel de câteva ori și s-a rezolvat de la sine. Dacă problema persistă, du-o la reparat.