| Lovedove222 a întrebat:

Am htc chacha .si cand vreau sa ascult muzica sau sa ma uit la poze nu ma lasa,ca nu am memorie,dar nu inteleg tot ce am e pe card,si nu stiu ce sa mai sterg ca sa nu mai imi apara prostia aia.Ce sa fac?funda

1 răspuns:
| Marius_Mesteru_1977 a răspuns:

Este suficient sa scoti card-ul de memorie, si sim-ul si sa ii dai un hard reset, in felul asta vei reveni la setarile din fabrica! ATENTIE! Hard reset-ul iti va sterge toate aplicatiile deja instalate, asa ca fa-ti un back-up!
Pentru Hard Reset poftim link >http://www.knowyourcell.com/......hacha.html
Daca a functionat astept funda :-))