| darius1001 a întrebat:

am o intrebare pentr cei ce stiu ce inseamna[legiunea franceza] cum ai putea intra ca mi-as dori dar nu stiu cum sa intru am 18 ani ce credeti ca trebuie sa mai astept pana la vreo 24 sau este mai bine sa merg in armata americana cine stie datim detali multumesc(scuzatim categoria)

Răspuns Câştigător
| xCrazyWolf a răspuns:

Este foarte greu sa ajungi in leagiunea americana.te cauta si la danturahappy Trebuie sa ai o conditie fizica foarte buna. Probabil se dau norme asemanatoare cu ce din trupele SEAL. am vazut la cei de acolo, kilometrii intregi cu ranita in spate, trebuie sa cobori niste chesti pe sfoara, scufundari etc. foarte greu, gandeste-te bine daca vrei sa faci astahappy

1 răspuns:
| darius1001 explică:

Ok multumesc pentru sfat