| Elysaelaa2393 a întrebat:

Bună
Mi au apărut multe bubite pe labiile mici. mărunte ma ustura am disconfort
La ginecolog am fost am făcut analize peste analize nu am decât o inflamatie jos. Folosesc ovule
La cinr sa merg pentru aceasta problema?
Nu știu ce sa fie

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista nici o inflamtie jos, exista INFECTIE si aceea are diverse cauze.

Du-te la ginecolog sa-ti faci analize medicale, ca sa stii ce infectie ai, ca minciuna nu te vindeca!

| dullcat a răspuns:

Trebuia sa iti ofere ginecologul un raspuns despre ce ar putea fi daca analizele sunt ok.

| 4evergentleman a răspuns:

La dermato-venerolog

| namgasitaltusername a răspuns:

Du-te si fa o vizita la doctor, mergi din nou la ginecolog, nu cred ca este ceva foarte grav, odata ce imbatranesti incep sa apara mai multe bubite.