| AdrianaCristina a întrebat:

Am o mare problema crying de ceva vreme. Imi apar taieturi pe labiile mici, care ustura foarte tare la contact.
am folosit nidoflor, m-am spalat cu ceai de galbenele, cu apa si bicarbonat, mi-am pus 3 ovule gynozol si acum folosesc crema clotrimazol si nici un rezultat, inca ustura si nu stiu ce sa ma mai fac. va rog frumos, daca stiti vreun remediu la problema mea, spuneti-mi! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU spui NIMIC despre medicul ginecolog!

Aceste tratamente NU se iau aşa după "recomandări" DUBIOASE - fără să şti ce ai!

NEAPĂRAT să mergi URGENT la un control ginecologic - doctorul este cel mai în măsură să-ţi dea un TRATAMENT!

Nu pot să-mi dau cu părerea, aşa pe GHICITE - trebuie să şti ce anume ai - în funcţie de diagnostic, poţi primi/face un tratament!