| Anonima568 a întrebat:

mie imi place de un baiat de la alta clasa ( eu sunt A si el e D ) e foarte dragut si mereu vine prin clasa pe la mine cu baietii din diferite motive. cand vine se uita dupa mine si imi zambeste foarte frumos >8-. as vrea sa ma imprietenesc cu el si cine stie ce va >urama...: dar, nu stiu cum sa fac asta sad. voi ce ati face daca ati fi in locul meu? dau fundita pentru cel mai bun raspuns big hug

Răspuns Câştigător
| OptimisticSkunk a răspuns:

Hei! Uite ce ar starni interesul unui baiat:
In primul rand, fizicul. Ia-ti haine noi, incearca tot timpul sa arati perfect. Treci pe langa el deseori, dar fara sa te uiti direct la el. Daca iti zambeste, ii zambesti si tu, dar nu foarte interesata de o conversatie. Sa nu incerci sa iesi in evidenta, baietilor nu le place asta. Fii cuminte si stai in banca ta, pentru ca baietii vor doar ca AMICE pe fetele vulgare si uracioase happy
Fii dulce, serios laughing
>big grin

2 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Eu am un raspuns simplu:
Daca umbla cu sarutmana dupa tine (adica cand te vede iti zambeste si chestii de astea.) iseamna ca te place. big grin
Dar poate ca este... timid. majoritatea suntem... Pur si simplu intreaba-l daca vrea sa iesiti la un suc, o inghetata si intreaba-l daca te place. Nu fii timida si spune-i daca il placi.
Incercarea moarte n-are tongue
Iar poate ca daca nu incerci mai tarziu iti va parea rau... Nu trebuie sa vorbesti cu el in public daca nu vrei.

| Abys7 a răspuns:

Incearca sa te comporti normal...cum te comporti tu de obicei si incearca sa intrii in discutie cu el.Tot discutand poate el iti va spune ca te place sau icearca u sa-i spui si cezi ce va iesi.mult n oroc